Skip to content Skip to footer
Kto som

Online Marketing Manager so záujmom zvýšiť hodnotu Vašej firmy

S mojimi skúsenosťami vyťažíme maximum z Vašich investícií do reklamy.

Prinesiem Vám nových zákazníkov a zvýšim predaj produktov alebo služieb so zreteľom na efektívnosť vynaloženej investície do reklamy.

Online Marketing Manager - Peter Ďuriš
Môj príbeh

Ako sa z obchodníka stal marketér

Môj príbeh začína v roku 2004, keď som ako 18-ročný začal popri strednej škole spolupracovať s firmou Amway ako nezávislý poradca. Spojenie s firmou Amway začalo už oveľa skôr. Keďže moji rodičia spolupracovali s Amway dlho, mal som možnosť už ako 10-ročný sa zúčastňovať všetkých školení a seminárov. Už v tomto období som sa zamiloval do obchodu a marketingu. Vďaka tomu som dokázal počas strednej školy vybudovať menšiu maloobchodnú a veľkoobchodnú sieť v spoločnosti Amway. 

Po nejakom čase som zistil, že toto nie je ono a “hľadal” som ďalej. 

Počas vysokej školy, kde som študoval marketing a manažment, som pracoval vo viacerých firmách ako obchodný zástupca. Avšak stále ma to ťahalo viac k marketingu. Preto som si ako tému diplomovej práce vybral Návrh marketingovej stratégie

Bod zlomu nastal, keď som sa spojil s kamarátom z detstva, ktorý mal svoju firmu Esines a vytváral weby a online marketing pre firmy. Začali sme realizovať spoločný online projekt. 

V tom období som mal myšlienku založiť marketingovú agentúru v mojom rodnom meste Levice. 

Práve Števo bol ten, ktorý mi v tom období predstavil online marketing ako moderný spôsob marketingu. 

Môj príbeh pokračuje a ja sa sústredím na online marketing. V roku 2013 nastupujem do online marketingovej agentúry Effectix na pozíciu obchodný zástupca. Postupne ako som získaval prvých klientov a neustále sa vzdelával v nových trendoch online marketingu sa zo mňa stal Account manager. Mal som na starosti už pár zaujímavých značiek. 

Môj drive bol taký silný, že popri spolupráci s agentúrou som vytváral vlastné projekty. Ako napríklad módny portál Najkrajšie modelky, eshop s reklamnými tričkami alebo eshop s detským sortimentom. Vďaka týmto projektom som získal cenné skúsenosti. 

Za tie roky som prešiel rôznymi školeniami, večerným vzdelávaním, rôznymi klientami a vlastnými projektami. Preto dnes môžem aj v spolupráci s agentúrou Effectix navrhovať online marketingové stratégie, starať sa o online marketingovú komunikáciu a pomáhať rásť rôznym zaujímavým značkám. 

Mojím poslaním je pomáhať firmám rásť a vyvíjať sa prostredníctvom moderných foriem marketingu.