Skip to content Skip to footer
Čo robím

Poskytujem online
marketingové služby

Referencie

Čo hovoria moji klienti

Výborná spolupráca, ochota a odbornosť na vysokej úrovni. Ďakujem:)

Katerína Ottingerová

majiteľka eshopu, Otelo.sk

Osobný prístup, profesionálne a promtné riešenie šité na mieru. Maximálny spokojnosť.

Peter Podolan

Majiteľ, Carneo

S Petrom Ďurišom spolupracujeme už zopár rokov o čom svedčí aj nárast firmy a nutnosť zväčšiť výrobnú kapacitu. Jednoznačne na reklamu sme trafili klinček po hlavičke. Každú našu požiadavku vie preniesť do skutočnej podoby. Veľká spokojnosť ohľadom komunikácie.

Lukáš Volics

Majiteľ firmy, Sklofix

S pánom Ďurišom spolupracujem už veľa rokov, jeho nadšenie a záujem o všetko nové v internetovej reklame bol hlavný dôvod prečo som sa rozhodol spolupracovať práve s ním. Som veľmi rád že táto spolupráca trvá dones.

Miroslav Elman

Majiteľ firmy, SMART Systems

Na základe dlhoročnej spolupráce s p. Ďurišom sa musíme vyjadriť len v superlatívoch a hodnotiť našu spoluprácu pozitívne a hlavne úspešne. Práca a organizácia tvorby eshopu bola odborná, motivačná a jednoznačne  úspešná pre nasledujúce obdobie v podnikaní.

Slavomíra Kečler

Majiteľka eshopu, Ilieky.com

S Effectixom spolupracujeme na SEO optimalizácii a formou PPC kampaní. Vždy majú po ruke skvelé nápady a riešenia pre vzniknuté prípadné problémy. Za ten rok a pol nám zvýšili návštevnosť stránky o 20% a to nehovorím o posune nášho webu na prvé stránky pri organickom vyhľadávaní.

Nina Megyessiová

Marketingová manažérka, Tondach

Boli sme oslovení pánom Ďurišom za reklamnú agentúru, ktorú sme mali v hľadáčiku. Potrebovali sme pomôcť propagovať našu firmu v rôznych marketingových kanáloch, o ktorých sme nič nevedeli a po konzultácií sme zistili, ktoré sú vhodné pre našu firmu. Oceňujem včasné riešenie akýchkoľvek podnetov.

Andrej Petráš

Majiteľ eshopu, Ratanea.sk

Vybrali sme Petra Ďuriša ako fotografa pre kampaň More Than You Can Imagine, pretože nám zapadal do konceptu celej kampane. Peter ukázal svoju profesionalitu a nafotil skvelé fotky, ktoré spoločnosť Vox Travel použila vo svojej digitálnej kampani.

Martin Adamka

Marketingový manažér, Vox Ttavel

S pánom Ďurišom a jeho osobným prístupom sme boli nadmieru spokojní. Vedel nám odborne a efektívne poradiť, pravidelne nás kontaktoval a všetky naše pripomienky a otázky riešil ASAP.

Milan Kiripolský

Marketingový manažér, HALO reality